O mně

 Jmenuji se Eliška. Od mala mě zajímala výživa člověka a potraviny obecně, co se jak vyrábí, jaké to má složení, pozitivní a negativní účinky stravy na lidské tělo. Vystudovala jsem Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně na Fakultě veterinární hygieny (obor bezpečnost a kvalita potravin). Ukončila jsem  doktorát (Ph.D.) v oboru Hygieny a technologii potravin. Občas přednáším na vysoké škole, kde učím odborné předměty zaměřené na problematiku potravin.  Taktéž jsem hlavním garantem akreditovaného kurzu Výživového poradce u společnosti Improve Academy s.r.o. Absolvovala jsem několik zahraničních konferencí a dvě zahraniční stáže (Rakousko a Norsko) v rámci doktorského studia.
Mým dalším velkým koníčkem je moje fenka Žofka.  Vystudovala jsem v Praze Českou zemědělskou univerzitu, obor kynologie, které se taktéž věnuji a vyučuji tento předmět v rámci povinně volitelného předmětu na VOŠ a střední škole v rámci studijního oboru Veterinární prevence v Boskovicích.
K trénování mě navedl můj manžel. Neskutečně mě to baví a naplňuje. Chci se dále rozvíjet a pomáhat svým klientům a novým zájemcům :-).