Reference

„Elišku můžu doporučit všemi deseti!!! Donutí Vas cvičit a motivovat. Dostane z Vás to nejlepší. Z hodin od ni odcházím spokojená a natěšená na další hodinu. Za pět měsíců, co pravidelně chodím na lekce, jsem zhubla 12 kg. Což je velmi pozitivní a cítím se skvěle.“ Martina

Chodím na lekce trampolín i na cvičení s vlastním tělem již několik roků. Její hodiny jsou pro mě skvělým dobitím baterek a aktivním odpočinkem, který mám moc ráda. Je skvělá lektorka, lekce jsou vtipné, velmi nabité, svižné a pokaždé originální a v něčem nové. Moc jsem si na jejích hodinách zlepšila fyzičku a hlavně posílila i zanedbávané svalové skupiny. Každý si na lekcích najde to svoje a to je na tom krásné. Atmosféra zde je vždycky přátelská a odcházím pokaždé s dobrou náladou. Lekce s Eliškou bych každému určitě doporučila, její přístup je profesionální a přátelský zároveň, což se velmi cení. Eliška je prostě jednička“! Ludmila D.

Cvičení na trampolíně mě neskutečně nadchlo,je docela náročné,ale díky Elišce se dá zvládnout,protože energie Elišky a nadšení pozitivně nabijí. Pokud chce někdo začít, můžu jen doporučit. Světlana Ž.

Cvičení pod vedením Elišky je super, člověk se odreaguje a ještě udělá něco pro svoji postavu a zdraví. Líbí se mi střídaní cviků a vím, že každou hodinu se naučím něco nového. Navíc samotná Eliška je díky její dokonalé postavě tou největší motivací začít se sebou něco dělat„! 🙂 Pavlína N.

Chtěl jsem Vám moc poděkovat za příjemně a přínosně strávený čas s vámi na semináři sestavení jídelníčku, kterého jsem se pod vaším vedením zúčastnil. Chtěl jsem dále pokračovat v oboru Funkční trenér a již na začátku jsem hodně zvažoval, zda toho jít a případně dodělat „výživového poradce“ Po semináři s Vámi se mi toto pořadí studia případné nástavby otočilo 🙂 Bylo to z Vaší strany poučné a zároveň ne poučující, vedla jste to a současně byla velmi otevřena diskuzi.  Byla jste pro mne jedním z ujištění, že jsem opravdu tam, kde být mám a v ledasčem jsem se nechal a jistě i nadále nechám Vámi inspirovat. Už jsem se díval na Váš web a vypadá to moc dobře. Sám, i proto, že mám z předchozího zaměstnání zkušenosti s videotvorbou, bych se částečně rád vydal také touto cestou – mít svůj web s blogem a již dlouhou dobu mám v hlavě, že bych rád vytvořil i platformu online kurzu jehož prostřednictvím bych lidem mohl předat různé tipy na návyky napříč zdravým životním stylem.“. Jan. G.

Dobrý den, chtěla bych vřele doporučit trenérku Elišku Servusovou a její cvičení Trampolínky a Cvičení s vlastním tělem.
Na cvičení se mi líbí hudba a zvolené tempo a cviky. Můžeme si zvolit cvičeni venku nebo ve uvnitř v tělocvičně. Líbí se mi, že cvičení vychází vstříc i maminkám, které nemají hlídání pro své děti. Děti si můžou hrát v herně nebo cvičit s námi venku. Cvičení navštěvují víc než rok a půl a doufám že i nadále budu. Myslím, že jsme dobrý kolektiv a nikdy není nouze se zasmát a popovídat si mezi sebou“.
Pája K.

„Cvičení na trampolínkách pod vedením Elišky můžu jen doporučit. Po první hodině jsem byla příjemně překvapena způsobem, jakým nás celou hodinu provedla plynulým střídáním cviku a jejich náročností. Každá hodina je jiná a vždy je věnována problémovým partiím dané skupiny. Eliška dokáže vždy vyhodnotit během chvilky naše nedostatky a přizpůsobit k tomu celou hodinu. Její přístup je velmi profesionální a přátelský. Cvičením na trampolínkách jsem získala dobrou kondici a výrazně se mi zlepšil zdravotní stav. Po každé hodině se cítím plná energie.“ Jana R.“

„Elišku mohu vřele doporučit. Chodila jsem k ní na trampolíny, dávala mi pořádně do těla. Nenechala jediný sval bez povšimnutí, díky tomu byly rychle znát výsledky 😀 Eliška je profík, ví, na co se nejvíce zaměřit, sestavuje cviky na míru. Díky jejímu přátelskému přístupu a veselé povaze jsem si lekce užívala. Dobře mi poradila i v oblasti výživy. Jde vidět, že zdravý životní styl, fitness a zdravá strava pro ni není pouhý přivýdělek, ale koníček, který ji baví a naplňuje. A dělá vše proto, aby jste k tomu měli stejně pozitivní přístup a odnesli si skvělé výsledky i Vy. Edita F.

Pravidelně chodím na lekce trampolín, které mě nejen baví, ale odreaguji se od běžného denního shonu, během skákání nemyslím na nic jiného. Vydáváme ze sebe energii a zase ji přijímáme z hudby a ze skákání. Motivace mě žene dopředu a hlavně pocit zpevnění těla a třeba i zhubnutí. Včera jsem taky poprvé navštívila lekcí cvičení s vlastním tělem a pilates, které jsem si zamilovala. Hudba mě tak vtáhla do prostředí, že jsme si to s holkami užily a navzájem se podporovaly….lekce budu určitě navštěvovat dál, protože se cítím mnohem lépe i po zdravotní stránce. Jelikož jsem mladá maminka se dvěma dětmi, určitě si zasloužím hodinu protahování a uvolnění svalstva. Děkuji lektorce Elišce za skvělého průvodce cvičením a za její nadšení. Během cvičení nás totiž i kontroluje,abychom si neublížili. Ještě jednou díky“!!! Jíťa